Перший номер журналу побачив світ 9 вересня 2004 року. Популярний своїми ексклюзивними рубриками, авторським стилем та високими стандартами якості.Виходить раз на два місяці, об’ємом близько 100сторінок. Тираж – 5 000 екземплярів.

Філософія журналу VIP club: розповідаючи цікаві історії про цікавих людей, створювати емоції. Вони для тих, для кого важливі вічні цінності.

Основна читацька авдиторія: люди, які не стоять на місці, хочуть розвиватися, прагнуть стати вище, краще, сильніше. У тому числі, це лідери суспільної думки та люди, що приймають рішення: топ-менеджери та керівники середньої ланки, а також творча еліта області.

У кожному випуску журналу VIP club – мотивуючі історії успіху від найяскравіших жителів Запорізької області. Цікаві персони та компанії демонструють у виданні свої речі, будинки, емоції, світлини мандрівок, кулінарні рецепти, кіно та книжкові уподобання, біографії та секрети перемог. На сторінках видання з’являються навіть ті, хто завжди був непублічним, а відомі широкому загалу особистості розкриваються несподівано і, як завжди у VIP club, душевно.

Екскурсії підприємствами Запоріжжя. Креативні фото-проєкти. Обов’язкова фішка видання – VIP-холостячка та VIP-холостяк номеру. А також ексклюзивні гороскопи і календарі хороших дат. Героями публікацій стають ті, хто дістався вершини. І не важливо в якій сфері. Мова йде не тільки про успіх у бізнесі чи політиці, але й у особистісних стосунках, вихованні дітей, стилі життя чи неординарному хобі. Саме таких персон ми називаємо V.I.P. і радимо їх на сторінках видання!

До речі, якщо Ви вважаєте себе персоною, котра може з’явитися на сторінках VIP club, заповнюйте форму
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemUay5tUJhutEIEMKxcicFDvXjPiGfRWH7VfwtP-D3IxNKGg/viewform

Гарна новина! Тепер Ви можете придбати електронну версію журналу VIP club на ресурсі https://journals.ua/women/vip_club/. 
Тобто свіжий випуск можна завантажити на свій смартфон чи комп’ютер просто зараз! А також його можна оформити у вигляді подарункового сертифікату та потішити своїх близьких. Бажаємо Вам приємного читання!