Студенти факультету журналістики побували на майстер-класі художнього редактора журналу

11.10.2016

Сьомого жовтня студенти ІІ курсу спеціальності "Видавнича справа та редагування" відвідали редакцію інформаційно-рекламного журналу "VIP club", де художній редактор Наталія Почтарьова провела майстер-клас з комп'ютерної графіки. Фахівець наочно продемонcтрувала процес верстання шпальт журналу у програмі "Adobe InDesing", а також окреслила особливості обробки та підготовки фотоілюстрації за допомогою "Adobe Photoshop" до публікації у сучасному глянцевому виданні. Наталія поетапно здійснила підготовку до друку однієї з ілюстрацій, акцентувавши увагу на важливості дотримання колірного балансу всіх фотографій, а також на вимогах запорізьких типографій до їх оформлення.

Протягом заходу студенти активно ставили питання дизайнеру, гортаючи сторінки різних номерів журналу, подарованих кожному особисто головним редактором Анною Нечипуренко. Наостанок Наталія побажала майбутнім видавцям знайти справу свого життя та не зупинятися перед труднощами.
Нагадаємо, що це вже друга зустріч студентів з практикуючим фахівцем у межах дисципліни "Редакторсько-видавничий фах. Комп'ютерна графіка" (викладач – доцент Анастасія Кондрико), що сприяє повноцінному засвоєнню навчального матеріалу.

Матеріал з сайту www.znu.edu.ua. Підготувала студентка ІІ курсу факультету журналістики Ксенія Зубенко.

Повернутися назад